1700-50-66-12

לקבלת מידע על רביע בדוי, נא לקרוא בעיון:


תשלום בכרטיס אשראי

היכנס לעמוד התשלום מכאן

או: תשלום דרך PayPal, לחץ כאן

עלות חד-פעמית: 35 ש"ח.

בסיום התשלום הקלד את הקוד:


ללא תשלום


יש ללחוץ על כפתור ה- Like ולאשר את ביצועו:

בשעות הקרובות נשלח אליך בהודעה פרטית קוד כניסה אותו יש להזין באתר.

הזן את הקוד שקיבלת
לדוגמא: AF5J7M4D

רביע בדוי ברשת

פרופיל Google+ של רביע בדוי
גוגל+ הינו אתר חדשני בעל שם המאפשר ליצור קשר עם בני משפחה וחברים. גוגל פלוס מאפשר לשתף תמונות וקבצים ובעיקר מאפשר להציג ולגלות תחומי עניין שלך ושל הסובבים אותך.

סרטונים של רביע בדוי ביוטיוב
YouTube זהו אתר בינלאומי המאפשר למשתמש להאזין למוסיקה האהובה עליו, לצפות בסרטוני וידאו וכן לשתף את העולם במדיה אישית. השימוש הוא בחינם. כדי להעלות ולשתף תכנים יש לבצע רישום לאתר.

חפש את רביע בדוי באתר בזק
מדריך הטלפונים 144 מאפשר לך לאתר אדם מסוים באמצעות כתובתו או שמו המלא. היתרון הוא שהמידע ניתן ללא עלות כלל בשונה משיחת טלפון למוקד בה חברת בזק גובה עלות.

פגוש את רביע בדוי באינסטגרם
Instagram הינה אפליקציית הדגל לעיצוב ועריכת תמונות. באמצעות האתר ניתן ליצור פרופיל ולעדכן את חבריך באופן שוטף בכל תמונה חדשה שתבחר להעלות. ניתן להשתמש באייפון ובאנדרואיד.

חפש את רביע בדוי בפייסבוק
Facebook הינה הרשת החברתית הגדולה והמוכרת ביותר בעולם. באתר ניתן לחפש חברים קיימים, להכיר חברים חדשים, לשלוח הודעות, לצפות בתמונות של אחרים וכן ליצור פרופיל אישי עבורך.

רביע בדוי בטוויטר
Twitter הינה דרך נפלאה לעקוב אחר אחרים ומפורסמים בפרט. ניתן לצייץ לעולם ולקרוא ב- Feed את המחשבות והציוצים של האנשים בהם בחרת לעקוב. אין הגבלה גיאוגרפית וניתן לסקור ציוצים מכל העולם.שמות נוספים שאולי תחפש:

רביע זוביידאת

רביע זוהייר דאמוני

רביע זועבי

רביע זיאדאת

רביע זיאדה

רביע זיאן

רביע זידאן

רביע זיוד

רביע זיין

רביע זין אל דין

ובהקשר אחר מתוך קהילת הפורומים של ישראל:

מדריך : איך לסנן וירוסים בקאזה
נכנסים לקאזה והולכים לאפשרויות (בצד ימין למעלה) לוחצים על אפשרויות kazza lite hebrew אחרי זה לוחצים על פילטר אז כתוב שונות עושים V על הראשון (סנן קבצים עם וירוסים) ותכבו ת'קאזה תיכנסו שוב וזהו הקאזה שלכם תסנן את רוב הוירוסים עם זה יהיה וירוס יהיה לידו איקס אדום ועם תנסו להוריד הוא יגיד לכם שהוא נכשל


תהנו!